Net Grup Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri 2007 yılında Ankara da kurulmuş bir Zayıf Akım Sistemleri kurulumu yapan bir teknoloji firmasıdır. Firmamız 2007 yılından beri İP kamera sistemleri , AHD kamera sistemleri, Yangın Sistemleri, Data ve iletişim sistemleri, kartlı geçiş ve kontrol sistemleri, turnike sistemleri, santral ve voip sistemleri, hırsız alarm sistemeleri, parmak izi ve kontrol sistemleri, diafon sistemleri, kablolu ve kablosuz aktarım sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir firmadır.  

        Kullanmış olduğumuz Yangın Algılama Sistemleri ürünleri hem yurt içinde hemde yurt dışında ulusal markalar olup kendi alanında lider olan markalardır.

Analog CCTV kameralar, HD güvenlik kameraları, IP kameralar ve kusursuz video gözetim sistemlerini dünya genelinde tedarik ediyoruz. Ekipmanlarımızı ev sahiplerine, işletme sahiplerine, devlet kurumlarına ve herhangi bir diğer kuruluş türüne, herhangi bir boyuta tedarik ediyoruz. İşimizin çoğu yurt içine olup, yurt dışına da kurulumlar ve satışlar yapmaktayız.

İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayacak bir sistemi tasarlamaya yardımcı olabilecek satış mühendislerini eğitmiş bulunuyoruz. CCTV Kamera profesyonelleri, güvenlik kamerası endüstrisinde en iyi yöntem destek ve müşteri hizmetleri ile itibar kazanmıştır. 

Santral Sistemleri konusunda Karel ve Telesis ile çalışmaktayız.  

Yangın Algılama Sistemlerinde  Finder, Mavili, Teletek ve Cooper markalar ile çalışmaktayız. 

Data ve İletişim konularında tedarikçilerimiz Cisco, Digitus, Hp, Asrock, Zyxel ve Planet gibi markalar ile çalışmaktayız. 

Turnike Sistemleri konusunda Makim Turnike ile çalışmaktayız. 

Kartlı Geçiş ve Kontrol Sistemleri konusunda ise ZKteco, Honeywell, Bosch gibi markalardır. 

Ip kamera sistemlerive AHD kamera sistemleri konularında ise Samsung, Pelco, Dahua, Hikvision, Dunlop gibi sektörün öncü güvenlik markaları ile çalışmaktayız.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkelerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz. Saygılarımızla